The Future of Sound Production: Exploring the Latest Innovations in Audio Technology
תפריט
שלום אורח ::: Sun, 16 Jun 2024, 21:43
logo המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine AI

יצירת מוזיקה תוך שניות?! Suno AI 3 עושה את זה, גם בעברית! +מדריך

Saturday, 23-03-24, 08:53, מקור: Reuven Mansharoff ::: ::: נושא: AI בינה מלאכותית @ 24695

הפלטפורמה המהפכנית ליצירת מוזיקה באמצעות בינה מלאכותית, מציעה כעת יכולת ייחודית ליצירת שירים מלאים בתוך שניות. 

יצירת מוזיקה תוך שניות?! Suno AI 3 עושה את זה, גם בעברית! +מדריך
 
עם יציאת גרסה 3, סונו AI מעניקה למשתמשים גישה ליצירת שירים מלאים, שאורכם שתי דקות, בצורה מהירה ופשוטה. הממשק החדש נגיש לכל המשתמשים דרך אתר האינטרנט של החברה (Suno.AI), והוא כולל כלים המאפשרים למשתמשים לבטא את יצירותיהם ללא צורך בכלי נגינה או ידע מוזיקלי מוקדם.
התראנו שזה הולך לקרות, וזו רק ההתחלה - וכל זאת תוך שנה מאז שבינה מלאכותית פרצה לחיינו.
 
Suno AI גרסה 3 מביאה חבילה של תכונות חדשות ושיפורים שנועדו לשפר את חוויית יצירת המוזיקה:
 • גרסה 3 היא הדגם הראשון של החברה המסוגל להפיק מוזיקה באיכות רדיו, ומאפשר למשתמשים ליצור שירים מלאים בני שתי דקות -  תוך שניות! מדובר בהתקדמות משמעותית לעומת גרסאות קודמות, שהיו מוגבלות באורך השיר ובאיכותו (ראו Suno.AI Blog).
 • תמיכה בשפה העברית: בעוד שפרטים ספציפיים על תמיכה בשפה העברית לא נמצאו במקורות שסופקו, Suno AI צוינה ביכולותיה הרב-לשוניות, מה שמרמז על כך שמשתמשים עשויים להיות מסוגלים לתקשר עם הבינה המלאכותית בשפות שונות, כולל עברית (בנסיונות שלנו זה עבד בצורה מפתיעה, ראו בהמשך).
 • מצב אינסטרומנטלי: הגרסה כוללת מצב אינסטרומנטלי חדש, המאפשר למשתמשים ליצור מוזיקה ללא שירה, תוך התמקדות אך ורק בהיבטים האינסטרומנטליים של היצירה. תכונה זו מושכת במיוחד למי שרוצה לייצר טרקאים אינסטרומנטליים ליישומים שונים.
 • אורך שיר מורחב: אחד השיפורים העיקריים בגרסה 3 היא היכולת ליצור שירים באורך של עד שתי דקות. זוהי עלייה משמעותית מהמגבלה הקודמת, המספקת ליוצרים גמישות רבה יותר בביטוי המוסיקלי שלהם.
 • איכות צליל משופרת: משוב שמגיע ממשתמשים מצביע על כך שאיכות הצליל של Suno AI 3 מציגה שיפור ניכר לעומת הגרסאות הקודמות. הבינה המלאכותית מפיקה כעת אודיו אמין יותר וברזולוציה גבוהה יותר, וזה חיוני ליוצרים הרוצים להשתמש במוזיקה שהופקה למטרות מקצועיות או בפלטפורמות מדיה חברתית.
 • סגנונות מוזיקה מגוונים: הכלי מאפשר כעת יצירת מוזיקה במגוון רחב של סגנונות. באמצעות תיאור האווירה או הז'אנר הרצוי, הבינה המלאכותית יכולה להתאים את המוזיקה לצרכים יצירתיים שונים, החל מפופ ועד רוק, אלקטרוני ועד קלאסי, וכל דבר שביניהם, Suno AI מספקת את הכלים להביא את הרעיונות המוסיקליים האלה לחיים. בנוסף קיים כפתור Random Style לקביעת סגנון אקראי.
יצירת מוזיקה תוך שניות?! Suno AI 3 עושה את זה, גם בעברית! +מדריך

כיצד להשתמש בסונו AI גרסה 3 ליצירת מוזיקה:

 1. גשו לאתר של סונו AI והירשמו או התחברו לחשבון שלכם שם (ניתן גם עם חשבון דיסקורד למי שיש).
 2. לוודא שאתם בעמוד ״יצירה״ (Create בתפריט), שם בחרו את גרסה 3 בממשק.
 3. כעת ניתן לאפשר לכלי לעשות הכל לבד, או לבחור ״מעוצב אישית״ (Custom) ושם הקלידו תיאור של הסגנון המוזיקלי או האווירה שאתם רוצים ליצור, וכמובן אפשרות לרשום מילים לשיר משלכם.
 4. שימו לב שיש לכם קרדיטים מוגבלים לשימוש יומי ואלה מתחדשים כל יום, כך שלחיצה על 'יצירה' תתחיל את התהליך.
 5. תוך שניות, סונו AI תיצור לכם שיר מלא, עם מילים ולחן, כולל סאונד ואפקטים, אם תואם לתמונת היצירה.
 6. לסיום, כל שיר שנוצר על ידי סונו AI חופשי מזכויות יוצרים, מה שמאפשר לכם להשתמש בו ללא חשש לפרויקטים אישיים או מסחריים.

נקודות חשובות בשימוש:

 • הכלי עשוי להבין מלים מסוימות בעברית בצורה שגויה עקב משמעות קרובה, כך שבמקרה כזה רצוי לנקד את המילה הבעייתית. ניתן לנקד גם בעזרת אתר ישראלי המציג כלי ניקוד עבורכם, כמו זה.
 • אפשר להסתפק בכתיבת משפט אחד בשיר כדי שהכלי יבין את הכיוון וימשיך משם.
 • מומלץ לפני הכל לדפדפף ביצירות שעשו אחרים וללמוד מהן כיצד הכלי מעדיף להבין אתכם. תחת תפריט Explore יוצגו שירים בהם ניתן לראות את הסגנון הנבחר בידי אותו משתמש, הוראות נוספות כמו ״בית״, ״פזמון״, ״סולו גיטרה״ וכו׳, כמו כן מיני-תפריט (שלש נקודות) שממנו ניתן להגיע לפעולות חזקות נוספות כמו השראה של השיר הספציפי ואימוצו ליצירה שלכם מבחינת מבנה והוראות (דרך בחירת Remix).
 • לא רק, ניתן אף להמשיך יצירות של אחרים, ושלכם, מהנקודה בהם הקטע שלם נגמר (״Continue From״), וגם לחבר בין שני חלקים של השיר.
* את היצירות שלכם תוכלו תמיד למצוא תחת התפריט ״ספרייה״.
 
הפלטפורמה מציעה חבילת Pro שמחירה כ-10 דולר לחודש, המספקת פתרון עלות-תועלת ליצרני תוכן המחפשים מוזיקה מקורית וחדשה ללא העלויות הגבוהות הקשורות בייצור והפקה מסורתיים. התשובה לשאלה שקפצת לכם כעת לראש היא: כן, זה מחליף מוזיקאים ברמות שונות של פרויקטים. לגמרי.
 
בעידן שבו הבינה המלאכותית כבר מייצרת תמונות פוטוריאליסטיות וכתבות עיתונות, שלא לדבר על סרטוני ווידאו ברמה מטורפת, סונו AI מציעה את הפוטנציאל לשדרג את האופן שבו אנו יוצרים ונהנים ממוזיקה, מה שמסמל צעד נוסף לעבר הסינגולריות הטכנולוגית.

כל המסמכים הקשורים לכלי המופלא הזה קיימים כאן.
מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים במחירים הזולים ביותר, אספקה מהירה - כמו לרכוש בארץ
 • מוסיקה אלקטרונית
  kimchi SWAMP
  SallyT: inundated by the BAYOU לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: עזרה בבקשה \ רעש מהקירות
  avruch: שלום טל, קראתי את כל השרשור הזה כמה פעמים, ויש לנו מקרה דומה מאד,... לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: את מי עדיף להרים level של הערוץ או המאסטר הראשי
  ReuvenM: נכתב על זה כאן לא אחת.. שים את המסטר על 0 שים כל ערוץ על 0 וכוון את... לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: שימוש במולטי כבל לpa הראשי
  nimrod: מי אמר שהסיכוך חייב להיות גם מנחושת?..(אולי זה אכן נחושת מסוגסגת או... לשרשור המלא אחרון