תפריט
שלום אורח ::: Thu, 02 Dec 2021, 21:51
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

7 ממירי אודיו לטקסט הטובים ביותר עבור אנדרואיד

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

חלפו הימים שבהם היית זקוק למזכירה לצרכי בהכתבה. בעוד שלשיטה הישנה בהחלט יש יתרונות, רבים מאיתנו יסתדרו נפלא עם ממיר שמע-לטקסט בסמארטפון השוכן דרך קבע בכיסנו.

Icon, Microphone, Voice, Message, Speak, Cloud, Data
ריכזנו רשימה של ממירי האודיו לטקסט הטובים ביותר עבור אנדרואיד כיום, אז המשיכו בקריאה כדי לראות אם אחד מהם יכול לעזור לכם ביום-יום. בנוסף, ראו כלי הכתבה חכם חדש בסוף הכתבה.
 

Gboard

חינמי
כמובן, איננו יכולים להשאיר את המקלדת הפופולרית של גוגל מחוץ לרשימה זו. יתכן שלא תצטרך אפילו להתקין תוכנה נוספת בטלפון שלך אם כבר התקנת אותה. במכשירי אנדרואיד רבים כבר יש את המקלדת של גוגל, ובמי שלא, ניתן להוריד את Gboard מחנות Google Play.
 

למרות שהיא מיועדת בעיקר להקלדה פיזית, Gboard תומכת בתמלול דיבור לטקסט. היא עובדת טוב מאוד, מכיוון שהיא מתופעלת על ידי גוגל וכל הכלים עתירי הקסם שברשותה.
המקלדת אף תומכת בשפע של שפות, וניתן להוריד אותן לשימוש לא מקוון ולהקלדה קולית מהירה יותר.

מה שטוב עוד יותר- היא בחינם וזה יכול להספיק לצרכים שלך. מדובר ללא ספק באחד מ-ממירי האודיו לטקסט הטובים עבור אנדרואיד. "למה בחינם?" אם הכלי כל כך טוב? אז גוגל משתמשת בנתוני ההקלדה, תיקון השגיאות והדיבור של המשתמש עצמו כדי ליצור מנוע הפועל בלמידה עמוקה ואינטליגנטית, ואולי גם לצרכים אחרים...

*********************
עדכון: לאחרונה חל שיפור ניכר במנוע ההמרה לטקסט של מקלדת זו, וזאת עם התאמה חכמה יותר של תוכן הטקסט בקונטקס - לאחר שהמשפט תם, המנוע משקלל את כולו כדי להיטיב עם ההמרה והכתיב.
*********************
 

Speechtexter

חינמי
Speechtexter נשען יותר על חיבור לאינטרנט, אך הוא מופעל גם על ידי גוגל ועובד נפלא כשהכל בסדר. מה שהופך אותו למיוחד הוא המילון המותאם אישית שלו, המאפשר לך להשתמש במספרי טלפון ייחודיים, כתובות ועוד. 

Screenshot Image

Speechtexter נתמך כלכלית על ידי מודעות, מה שהופך אותו לכלי חינמי.
 
 

Dragon Anywhere

מחיר: 14.99 דולר לחודש / 149.99 דולר לשנה
ניואנס יוצרת כמה מכלי התכתיב הקולי החזקים ביותר עבור אנשי מקצוע, והם יקרים כמו שהייתם חושבים.
הגישה לאפליקציית Dragon Anywhere הניידת של החברה עולה 14.99 דולר לחודש או 149.99 לשנה, אך אנשי מקצוע ישלמו זאת עבור תוכנה ראויה, וגם תוכלו לקבל אותה לניסיון בחינם לשבוע כדי לבדוק את יעילותה עבורכם.
 
מכיוון שמדובר באפליקציה ממוקדת עסקים, היא משתמשת בהצפנה בדרגה ארגונית. התכונות כוללות דיוק של 99%, ללא מגבלות זמן, מילון מותאם אישית, עיצוב קולי וסנכרון עם תוכנת שולחן העבודה של Nuance. התגובות בחנות גוגל לא ממש נלהבות משום מה...
 
Screenshot Image
 

Otter Voice Meeting Notes

מחיר: חינם / 8.33 $ לחודש
הערות הפגישה הקולית של אוטר יתבררו כמועילות יותר לאנשי מקצוע. הלה יכול לתמלל הערות קוליות בשידור חי או מקבצי שמע שהוקלטו בעבר. בנוסף, אתה מקבל תכונות מתקדמות כמו שיתוף פעולה בצוות, אחסון ענן ללא הגבלה, גישה לאפליקציות באינטרנט, AI, סנכרון לוח שנה ועוד ועוד.
 
::: קישור  :::
 
בגרסה החינמית תקבלו 600 דקות תמלול בחודש, אך תוכלו לזכות ב-6,000 דקות אם תשדרגו. Otter Premium עולה 8.33 דולר לחודש (מחויב מדי שנה).

Speechnotes

מחיר: חינם / $ 9.99
צוות Speechnotes טוען שמדובר בחלופה חינמית לאפליקציות ממירות השמע לטקסט הקיימות ביותר בשוק. הכלי מופעל על ידי שירותי זיהוי הדיבור של גוגל וטוען כי הוא לוקח על עצמו כל משימה, כולל תכתיבים הנמשכים שעות.
האפליקציה מדויקת מאוד ואפשר אפילו לערוך אותה במהלך הכתבה.
 
ניתן להוריד בחינם Speechotes ולהשתמש בה, אך הגרסה ללא תשלום מגיעה עם מודעות. תצטרך לשלם תוספת כדי להיפטר מהם.
Screenshot Image

Evernote

מחיר: חינם / 7.99 $ לחודש עבור פרימיום / 149.99 $ לשנה לעסקים
לבסוף, הנה אפליקציה שאולי אתם כבר משתמשים בה לאיסוף פתקיות מכל סוג. Evernote היא אחת האפליקציות הפופולריות ביותר לרישום הערות, ואם לא דעתם עד כה, היא גם תומכת בהמרות דיבור לטקסט, מה שמאוד מאוד עוזר בנטילת הערות 'על הדרך'.
 
אפליקציה זו מגיעה עם שפע של תכונות ואפשרויות אחרות גם למכורי הערות מושבעים.
Screenshot Image
 
לסיום
הכיוון של הכלים האלה ברור - בקרוב יגיע היום שבו לא נצטרך להקליד על אמצעים שלא נועדו לבני אדם (מקלדת!) ועוזרים לתקשר עם תוכנות ומחשבים (למעשה כל דבר כיום ובעתיד). הצד הבריאותי של התחום חשוב עוד יותר, כיוון שרבים מהמקלדים כיום נפגעים בסופו של דבר באצבעות ובכף היד, שלא לדבר על המרפקים, מוצא בית החזה ועמוד השדרה הצווארי (כמו מקליד שורות אלה...).
י
אז בכיוון מעודד זה, לאחרונה נוסף כלי הכתבה נהדר של גוגל (איך לא)  - Live Transcribe - המאפשר האזנה והקלדה איכותית יחסית, ולמעשה נבנה במטרה לעזור לכבדי שמיעה ומוגבלים, מה גם שהטקסט המוצג הינו גדול וקריא, וניתן להעתיק אותו לכל מסמך.
ראוי לצין שכלי הכתבה קיים גם בגוגל מסמכים (google docs) למי שלא שם לב עדיין.

Screenshot Image

 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: בניית קרוסובר פסיבי לרמקול
  xiter: האם סוג מבנה יש לכלול בפיתוח קרוס? כוונה - האם יש להתחשב במידע על צורת ארגז כשבונים קרוס? כאן , יש 4 סוגי מעגלים בדרגה 2 : לשרשור המלא אחרון
 • כלי נגינה - כללי
  RE: הזמנה מחול
  acidhead: ברוך הבא :) המשלוחים מטומן ארוכים, בערך חודש לפעמים יותר. זה מגיע פה לדואר כמשלוח ems אז יש יותר סיכוי "לעניינים&qu לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  אלתור מוסיקלי על 2 - כלי נגינה יחד
  chai050: אלתור מוסיקלי על 2 כלי נגינה סיניים - בטבע ה ג'ונגל חג שמח לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: Baby Audio...Adult Result (סדרת החינמים של BABY Audio)
  DrDataMiner: סתם תוספת קטנה, לחג-פשיטת הרגל להמונים (Black Friday) : החברה מציעה - בשיתוף עם אתר Bedroom Producers Blog - את הקומפרסור לשרשור המלא אחרון