תפריט
שלום אורח ::: Tue, 09 Aug 2022, 14:01
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
ססטיין אינסופי - האם ה-Joyo’s JGE-01 הוא היורש של ה-EBow המיתולוגי?
הכלי שהיה להיט הגיטריסטים הים תיכוניים בישראל זוכה למחליף

ה- Joyo JGE-01 Infinite Sustainer החדש הוא מכשיר ידני המציע לנגן שני מצבים של ססטיין אינסופי. האם הוא יכול להתמודד עם ה- EBow הקלאסי?

ה- EBow קיים בערך 40 ​​שנה, ועד לא מזמן לא הייתה לו מעט מאוד תחרות. ואז TC Electroni שיחררה את הססטיינר Aeon בשנה שעברה.
 
 
כעת Joyo  נכנסת לשוק הססטיין עם ה- JGE-01 החדש והאינסופי. יחידה זו דומה בגודלה גם ל-EBow  וגם ל-Aeon. ובדיוק כמותם, יש לו גם שני מצבי ססטיין זמינים.
 
רגיל ואוברטון
ניתן לבחור ססאיין רגיל או אוברטון, ובעוד שההבדל עדין, נראה כי המכשיר מתנהג אחרת. מצב אוברטון מוסיף הרמוניות. משתמשים גם בהתקן JGE-01 בצורה דומה: פשוט מעבירים בריחוף את היחידה מעל מיתרי הגיטרה והוא משתמש בשדה מגנטי כדי לגרום להם לרטוט ללא סוף.
 
 
האור
נורית LED כחולה שימושית מראה לך באיזה מיתר יש לך כיסוי, כך שתוכל לוודא מה אתה עושה. היחידה פועלת באמצעות סוללת 9 וולט בודדת, שאם היא פועלת בדומה ל-EBow , היא אמורה להחזיק מעמד לאורך שנים.
@joyotech
שפה: עברית ::: מילות מפתח: EBow
עוד ווידאו
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: בניית קיר בידוד - מניעת זליגת רעשים בין חדרי עבודה צמודים
  Vintage: 1) נראה שבכל האופציות, משתמשים בעץ, בחו"ל העץ זול לעומת הארץ, בנוסף אין ספק שבניה עם עץ מונעת זימזום לפעמים של מסגרת לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: שיר חדש שלי - תרגיש אותי. כמו תמיד, כאן קצת לפני כולם.
  Maorb: תודה שהקשבתם. תודה ראובן לשרשור המלא אחרון
 • בקרת צליל, שמיעה
  RE: סוגי מגנטים בתוך אלמנט של רמקול
  Nechmia: האם יש הבדל בגודל הדרייבר כאשר מדובר במגנט ניאודימיום? הסיבה לשאלה שלי היא כי לאחרונה סוני השיקו את הדגם החדש של האוזניות לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: עוצמת השמע בזמן האזנה, גבוהה מעוצמת השמע בזמן הקלטה
  acidhead: עם פתיחת פרוייקט חדש, מ-אפס, הבעיה נעלמה והעוצמה בהשמעה דומה לעוצמה בהקלטה. עם זאת, הבעיה שתיארתי היתה נוכחת (ולא פרי דמ לשרשור המלא אחרון