The Future of Sound Production: Exploring the Latest Innovations in Audio Technology
תפריט
שלום אורח ::: Mon, 15 Jul 2024, 17:55
logo המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine AI

חדש ב-Logic Pro: תכונות AI מתקדמות המשנות את כללי המשחק בהפקת מוזיקה!

Saturday, 01-06-24, 17:03, מקור: Reuven Mansharoff ::: ::: נושא: תוכנות ותוספים @ 1256

Session Players, Stem Splitter ו-ChromaGlow הופכים את Logic Pro לחכם יותר מאי פעם 
חדש ב-Logic Pro: תכונות AI מתקדמות המשנות את כללי המשחק בהפקת מוזיקה!

אפל שחררה את Logic Pro החדשה, המספקת חוויות מקצועיות פורצות דרך לכתיבת שירים, יצירת מקצבים, הפקה ומיקס. בעזרת בינה מלאכותית, Logic Pro החדש מציג תכונות עוזר-אולפן מדהימות המעצימות את תהליך יצירת המוזיקה ומספקות לאמנים עזרה בדיוק כשהם צריכים אותה - תוך הבטחת שמירה על שליטה יצירתית מלאה.

תכונות אלו כוללות את Session Players, המרחיבות את יכולות ה-Drummer הפופולריות ב-Logic Pro עם נגן בס חדש ונגן קלידים; Stem Splitter, למיצוי  ועבודה עם חלקים אינדיבידואליים של הקלטת אודיו יחידה; ו-ChromaGlow, המוסיף מיידית חום להקלטה.

Session Players: להקה אישית מונעת AI 

מדובר בלהקה אישית מונעת בינה מלאכותית המגיבה ישירות למשוב. Drummer סחף את תעשיית הפקות המוזיקה כשהושק כאחד מהמוזיקאים הגנרטיביים הראשונים בעולם לפני יותר מעשור. כעת הוא משתפר עוד יותר עם שינויים מרכזיים והוספת נגן בס וירטואלי, כמו גם נגן קלידים חדש. Session Players מעצימים את חוויית הנגינה החיה תוך שמירה על הדדיות של האמנים בכל שלב של תהליך נגינתם.
חדש ב-Logic Pro: תכונות AI מתקדמות המשנות את כללי המשחק בהפקת מוזיקה!
נגן הבס אומן בשיתוף פעולה עם נגני הבס הטובים ביותר של היום בעזרת טכנולוגיות AI ודגימה מתקדמות. משתמשים יכולים לבחור מתוך שמונה נגני בס שונים ולכוון את ביצועיהם עם בקרות למורכבות ואינטנסיביות, תוך ניצול פרמטרים מתקדמים ליכולות אלו, ביניהם סלייד, תו מת והשתקות. נגן בס יכול לנגן יחד עם מהלך אקורדים, או שמשתמשים יכולים לבחור מתוך 100 לופים של נגן בס כדי למצוא השראה חדשה.

עם Chord Track, משתמשים יכולים להגדיר ולערוך את מהלך האקורדים של שיר, ונגן הבס הווירטואלי יעקוב אחריהם בצורה מושלמת. בנוסף, עם הפלאגין Studio Bass, משתמשים מקבלים גישה לשישה כלים חדשים מוקלטים בקפידה, מאקוסטי ועד חשמלי - כולם בהשראת צלילי הבס והז'אנרים הפופולריים ביותר של היום. 
חדש ב-Logic Pro: תכונות AI מתקדמות המשנות את כללי המשחק בהפקת מוזיקה!
נבנה בשיתוף פעולה עם המוזיקאים הטובים ביותר של היום, נגן הבס מגיב ישירות למשוב עם בקרות למורכבות ואינטנסיביות. 
 
עם נגן קלידים, משתמשים יכולים לבחור מתוך ארבעה סגנונות שונים, שתוכננו בשיתוף פעולה עם המוזיקאים האולפניים הטובים ביותר ונועדו ללוות מגוון רחב של ז'אנרים מוזיקליים. נגן קלידים יכול לנגן הכל, מאקורדים בלוק פשוטים ועד אקורדים עם הרחבות הרמוניות - עם כמעט אין סוף וריאציות.
כמו נגן הבס, Chord Track מוסיף ועורך את מהלך האקורדים של השיר, כך שנגן הקלידים עוקב אף הוא. בעזרת הפלאגין Studio Piano, משתמשים יכולים לבחור אפשרויות עיצוב צליל נוספות, עם היכולת להתאים שלוש עמדות מיקרופון, רעש דוושה, רעש מקשים, דגימות שחרור ורזוננס סימפתטי. 
חדש ב-Logic Pro: תכונות AI מתקדמות המשנות את כללי המשחק בהפקת מוזיקה!
מסך נגן קלידים מוצג על גבי iPad Pro בגודל 13 אינץ'. 
נבנה כדי ללוות מגוון רחב של ז'אנרים מוזיקליים, נגן הקלידים מנגן הכל, מאקורדים בלוק פשוטים ועד אקורדים עם הרחבות הרמוניות. 

Stem Splitter: לשחזר הקלטות נהדרות 

רוב המוזיקאים מבצעים את הטוב ביותר שלהם ללא הלחץ של סשן אולפני רשמי. רגעים אלה נמצאים לעיתים קרובות בהקלטות של Voice Memos, בקסטות דמו ישנות או מוקלטות מהופעה חיה. בעת האזנה חוזרת, הקלטות אלו יכולות לחשוף ביצועים קסומים שכמעט בלתי אפשרי לשחזר, מה שהופך אותם לאבודים בזמן.
חדש ב-Logic Pro: תכונות AI מתקדמות המשנות את כללי המשחק בהפקת מוזיקה!
כעת, עם Stem Splitter, אמן יכול לשחזר רגעי השראה מכל קובץ אודיו ולהפריד כמעט כל הקלטת אודיו מעורבת לארבעה חלקים נפרדים: תופים, בס, שירה וכלים אחרים, ישירות על המכשיר. עם הערוצים המופרדים, קל ליישם אפקטים, להוסיף חלקים חדשים או לשנות את המיקס.
מונע על ידי AI והסיליקון של אפל מסדרת M, ה-Stem Splitter מהיר ביותר. 

ChromaGlow: לכוון את הטון המושלם 

ChromaGlow מדמה את הצלילים המיוצרים על ידי שילוב של חומרת האולפן המוערכת ביותר בעולם בעזרת AI וכוח הסיליקון של אפל מסדרת M. משתמשים יכולים לכוון את הטון המושלם עם חמישה סגנונות רוויה שונים להוספת חום, נוכחות ופאנץ' אולטרה-ריאליסטיים לכל רצועה. הם יכולים גם לבחור מתוך צלילים נקיים מודרניים, חום וינטג' נוסטלגי או סגנונות קיצוניים יותר שניתן לעצב וליצור לפי הטעם. 
חדש ב-Logic Pro: תכונות AI מתקדמות המשנות את כללי המשחק בהפקת מוזיקה!
 מסקנות שלנו: אפל מרעננת את אחת מתוכנות ההפקה האגדיות ביכולות ׳ליווי אוטומטי׳ מתקדם מונע בינה מלאכותית. אם בינה מלאכותית לא הייתה מסוגלת ליותר, היינו מכריזים על כך כשדרוג משמעותי, אך כיוון שבינה מלאכותית כלל לא צריכה כלי נגינה והפקה... ועיבוד סאונד ומסטרינג, השדרוג אמנם מתבקש ע״י חברה מובילה כדי להציג שהיא עדיין על הרכבת, אך הוא נספח קטן בכלל יכולות בינה מלאכותית לספק תוצר מושלם מאפס מהלכי ביניים.
מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים במחירים הזולים ביותר, אספקה מהירה - כמו לרכוש בארץ
 • מוסיקה אלקטרונית
  kimchi SWAMP
  SallyT: inundated by the BAYOU לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: עזרה בבקשה \ רעש מהקירות
  avruch: שלום טל, קראתי את כל השרשור הזה כמה פעמים, ויש לנו מקרה דומה מאד,... לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: את מי עדיף להרים level של הערוץ או המאסטר הראשי
  ReuvenM: נכתב על זה כאן לא אחת.. שים את המסטר על 0 שים כל ערוץ על 0 וכוון את... לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: שימוש במולטי כבל לpa הראשי
  nimrod: מי אמר שהסיכוך חייב להיות גם מנחושת?..(אולי זה אכן נחושת מסוגסגת או... לשרשור המלא אחרון