תפריט
שלום אורח ::: Thu, 30 Jun 2022, 07:02
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

רולנד מציגה מוצרי MIDI אלחוטיים

Wednesday, 21-10-20, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: כלי נגינה והפקה

ה-WM-1 וה-WM-1D מאפשרים שידור MIDI בשיהוי נמוך

WM-1: Wireless MIDI Adaptor

רולנד הכריזה על מתאם ה- MIDI האלחוטי WM-1 ועל ה- Dongle MIDI האלחוטי WM-1D, אותם הם מתארים כשני מוצרים חדשים וחדשניים המביאים את הנוחות של MIDI אלחוטי ליוצרי מוזיקה מודרניים.

WM-1

בעולם של ימינו, אתה זקוק ליכולת ליצור מוזיקה מתי ובכל מקום שתרצה, ולבטל כבלים ועומס ככל שיהיה. שליטה אלחוטית צריכה להיות קלה להתקנה בעלת תגובה מהירה ואמינה בדיוק כמו חיבור כבל.
מהפכת ה- MIDI האלחוטית עם סדרת WM Roland, בה היצירתיות שלכם אינה מוגבלת.
WM-1D
חבר WM-1 למקלדת, מכונת תופים או חומרה אחרת עם קלט / פלט רגיל של MIDI כדי לתקשר באופן אלחוטי עם אפליקציות מוסיקה MIDI במכשיר iOS ובמחשב Mac, אפילו במקביל. או לחבר מכשירים והתקנים נוספים עם יחידות WM-1 נוספות או ה- wm-1 MIDI Wireless Dongle. בנוסף לתווי MIDI, ניתן לשלוח סנכרון MIDI לקצב, אפקטים, LFOs, לולאות ועוד - כל זאת מבלי לחבר כבל אחד.
 
ישנם מצבים בהם MIDI אלחוטי יכול להיות פותר בעיות אמיתי. ייתכן שתרצה התקנה פשוטה ונקייה עם מקלדת MIDI בלבד והמחשב הנייד, ה- iPhone או ה- iPad שלך. לחלופין, ייתכן שיש לך בקר MIDI מועדף הממוקם הרחק מה- DAW שלך ודורש כבלים ארוכים ולא מכובדים שניתן להכשיל. או אולי אתה רק רוצה את החופש להסתובב במרחב היצירתי שלך באמצעות מקלדת קטנה או בקר כרית. מערכים מורכבים הם הרוצחי יצירתיות - וברגע שחוויתם את ה- Midi האלחוטי האלחוטי של Roland, לעולם לא תרצו לחזור.
 
 
עבור מוזיקאים, נפילת מערכות MIDI אלחוטיות רבות טמונה בשיהוי (לטנסי) - כלומר הזמן שלוקח לשמוע צליל ברגע שלחצת על מקש או הקשה על פאד תוף. שיהוי גבוה גורם לנגינה להרגיש לא טבעית, ולעולם לא תוכלו להשיג את העיתוי הנכון.
הטכנולוגיה האלחוטית הקניינית בסדרת WM מספקת חוויית נגינה מיידית ומגיבה במיוחד, בדיוק כמו שאתה מחובר לחיבור MIDI רגיל.
 
 
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: הערכת עלות בידוד אקוסטי לחדר
  tomerak1: קוראים לזה חוק הקריוקי את צריכה להתקשר למשטרה בדרך כלל אם לא מכירים את החוק אבל יש חוק כזה ואם אתה לא מאים על המשטרה שיב לשרשור המלא אחרון
 • תיאוריה
  RE: סיבליוס - איך כותבים פליפ נוט קטן לפני התו הראשי?
  אייל10: קישור לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: עכבה של כבל לעומת משדר אלחוטי
  Ov: אז זהו תסתכל שוב על המוצר ותבין שזה לא כמו המשדר מקלט הישנים המסורבלים שגם צריך חיבור חשמל זה 2 יחידות קטנות שנטענות עם סוללת לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: אלתור אתני על חמת חלילים מאת חי
  chai050: תודה , :) במקרה הזה מדובר בחמת חלילים גרמנית HÜMMELCHEN , שהמרתי אותה למזרחית .. לשרשור המלא אחרון