תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 13:52
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
כיצד מתמודדים עם בעיית Troll בפורום
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (140) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » חובת קריאה לכל משתמש
  ReuvenM  
Administrator
כיצד מתמודדים עם בעיית Troll בפורום
הודעה פורסם: שני 04 אוג',03 10:04   
מומלץ מאוד לקריאה - לכל משתמשי פורום כלשהו.

לאחר הקריאה פתאום הכל נשמע מוכר...
מאתר "אשנב" - אנשים למען שימוש נבון באינטרנט

ציטוט:
הדרך הטובה ביותר להתמודד עם Troll הוא באי תגובה. ולהזהיר את הסובבים בכל דרך אפילו בדרך חיצונית נסתרת, שלא להגיב לו בשום צורה.

אם תכתבו לו בצורה הגיונית, הוא "ניצח". אם תקללו אותו, הוא שוב "ניצח" אם תעליבו אותו, זה עבורו "ניצחון מעולה". הוא ממתין לכל אלה, הוא מצפה לתגובות הללו, זה עבורו ההוכחה שהוא הצליח. את הכל הוא יכול לסבול חוץ מאשר את ההתעלמות. ההתעלמות הורסת אותו.

אחד הדברים שממש אסור לעשות ברגע של כעס ועצבנות, אל תקפיצו כותרת "זהו, אני עוזב את הפורום הזה שלום ולא להתראות... "(ובגוף המכתב... "מי שירצה אותי יידע איפה למצוא אותי"). זה הרגע המאושר ביותר שאתם יכולים לגרום לטרול שלכם. לזה ממש הוא המתין, זו מכת הנוק אאוט שלו, זה הניצחון שלו ב-"הא" הידיעה. אם הדם עלה לכם לראש, פנו בפרטי למנהל הפורום, לחבר בשטח ושתפו אותו בתחושתכם.

ועוד ציטוט (לכו לקרוא את הכל):
ציטוט:
כהשטרולים חשים שמתעלמים מהם, הם הופכים פרועים ומחריפים התגרויות. הם חייבים לקבל תשומת לב. הם מתחילים בהצפות של תגובות או אשכולות פרובקטביות. אם מחקו להם תגובה, הם זועקים לחופש הביטוי. תוקפים את המנהלים ואת האתר במילים הכי מגונות. מנהלי הפורומים נכנסים לעבודת נמלים מעצבנת. הם צריכים להתחיל לחשוב על כל מכתב ומכתב מה לעשות איתו ועד כמה אפשר לעבור עליו לסדר היום וכשצריך למחוק, הם כבר חוזים מה הולך לקרות להם מהטרול. ואז, תמיד יצוצו כמה כותבים תמימים שיתייצבו על המשמר ויטיפו למנהל הפורום על כך שהוא מחק לטרול את האשכול. משפטים כמו "אני מתנגד לחלוטין לדעתך אבל אלחם כדי שיאפשרו לך להגיד את כל מה שבדעתך", מתחילות לצוץ פה ושם, מה שמעודד מאד את הטרול ומביך מאד את מנהל הפורום. פה ושם יצוצו תגובות או כותרות "אתם מתנהגים כמו דיקטטורים" מצד חברים שטרם התבססו בפורום ולא מודעים במי מדובר. יש פעמים שחובה למחוק אשכול שלם על כל תגובותיו ואז אותם שהגיבו באשכול חשים שסתמו להם את הפה בעוד המחיקה לא כוונה בכלל אליהם.
BoazP
הודעה פורסם: שני 04 אוג',03 12:47   
המממ אני מסתובב בפורום הזה כבר זמן מה וטפו טפו אני לא זוכר שהיה כאן טרול אי פעם...

בועז
Span^kinG
הודעה פורסם: שני 04 אוג',03 13:26   
כנראה בגלל שסאונד לא מושך ערסים או אנשים טיפשים שיש לנו כמו זבל במדינה (רציתי לכתוב כמו מים, אבל אז נזכרתי שדווקא מים אין לנו הרבה)...
ואם כבר כן נכנס איזה טרול אז כנראה עבודת ניקיון טובה מתבצעת עליו.
#thumbsup

ובועז, טרול לאו דווקא מקלל, הוא לא שומר על החוקים, הוא חושב שמותר לו הכל, הוא פועל לפי "מגיע לי, מגיע לי" וכו'.

עכשיו אני אלך לקרוא את הכתבה.

#biggrin
  ReuvenM  
Administrator
הודעה פורסם: שני 04 אוג',03 13:40   
טרולים היו כאן כבר כמה (למי שליווה את הפורום מהתחלה), ועוד היד נטויה.
רציתי מאוד שתקראו ותבינו גם מה עובר על חברי פורום תמימים הנופלים במלכודת, כמו גם העינוי והדילמה של האחראים - מציק ומצחיק כאחד, זה קרה וקורה בכל הפורומים (כאמור, גם כאן, ובמדוייק כפי שמתואר בכתבה).
זו מלכודת מאוד ערמומית, הגורמת לא אחת לחברי פורום לנטוש, או להרים יד, או להכריז שביתה (אני לא עונה יותר עד ש...). והכל בגלל אופיו של הטרול (שזה כבר לכתבה).

בתקווה שהחברים יבינו את התופעה ולא יתפתו למלכודת הבאה בתור (רובן מחוסלות, שוב, כמו בכתבה).
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » חובת קריאה לכל משתמש

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון