תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 20:19
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
Marshall מתחמם
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  mandela  
תומך
הודעה פורסם: שבת 25 אוג',01 23:48   
שלום,
אני משתמש במגבר Marshall JCM-800 Lead Series (זה לא ה JCM המפלצתי, אלא קומבו בגודל בינוני). המגבר עובד למופת , אך מתחמם יותר מכל מגבר מנורות שאי פעם ניגנתי עליו. תוך כ- 20-30 דקות כבר ממש אי-אפשר לגעת (שורף במגע-יד) בפאנל האחורי. בורר ההתנגדות נמצא על 16 אוהם (אני לא יודע אם זה קשור, אבל שם כפי הנראה החום מתחיל, אם כי בדיוק מתחתיו נמצאות המנורות ויכול להיות שהן מקור החום).
בכל מקרה, האם זה נורמלי, או שיש סיבה לדאגה ?
תודה מראש,Mandela
Tone
הודעה פורסם: ראשון 26 אוג',01 00:06   
יכול להיות שיש בעיה בדגם הזה. ראה אם גוף הקירור מונח טוב, אם לא החום שייוצר הוא זוועה. אם רכשת בארץ מומלץ שיבדקו לך בחנות, כי חום מוגזם מקצר את חיי המגבר בצורה חזקה מאוד.
לפעמים זה רק כיוון מתחים של עבודה, אבל גם פשלות של טרנספורמטור או ספק כוח או התאמה שלהם לרשת החשמל בישראל. אגב, אתה משתמש בדגם 110 וולט עם שנאי?
יכול להיות שיש בעיה במעגל הספציפי של כמה דגמי מרשל. שאל אצל היבואן לגבי עידכונים או תלונות מצד נגנים אחרים. אני חושב שבכל דגמי הJSM היה חום דומה לזה, ואפשר לצלות על זה סטייקים.. :smile: אבל אוהבים את הסאונד שלו.
  mandela  
תומך
הודעה פורסם: ראשון 26 אוג',01 04:14   
תודה.
את המגבר קניתי בארץ, אבל בחנות יד שנייה.
לגבי גוף קרור - לא ממש ראיתי משהוא שנראה כך (אולי הוא פנימי ? המגבר לא ליידי כרגע אך אבדוק זאת).
למגבר יש שנאי פנימי, ובורר 110220 וולט.

אם הבנתי נכון, בכל מקרה כדאי לקחת אותו לבדיקה, אך אשמח לשמוע עוד עצות אם למישהוא יש.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » DIY, אלקטרוניקה וחיווט

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון