תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 20:56
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » Windows 7
  mandela  
תומך
נגינת אודיו ליציאת SPDIF
הודעה פורסם: רביעי 12 ספט',12 10:44   
שלום,

יש לי לפטופ lenovo T60 עם ווינדוס 7, ואני רוצה לשמוע מוזיקה דרך הרמקולים על שולחן העבודה שלי כשאני עובד על הלפטופ. המוניטורים מחוברים לכרטיס קול EMU 0404 USB. אופציה אחת היא פשוט להתקין את הכרטיס קול על הלפטופ, אבל הכרטיס קול מחובר בד"כ למחשב אחר (דסקטופ) ואני רוצה להמנע מלהעביר את הכבל ממחשב למחשב כל פעם.

האופציה השניה היא לחבר מיציאת spdif בלפטופ (אין בלפטופ עצמו אבל יש בתחנת עגינה שהוא יושב בתוכה) לכניסת spdif בכרטיס קול (ואז הכרטיס עובד כ stand alone). פה נתקלתי ב 2 בעיות:
1. לא הצלחתי למצוא דרך לנתב את האודיו ל spdif ברמת מע' ההפעלה, רק ברמת תוכנה בודדת. זה אומר למשל שאני לא יכול לשמוע מ youtube.
2. גם בתוכנה שבה כן הצלחתי לנתב את האודיו (vlc player) האודיו נעצר כל כמה שניות לזמן קצרצר ואז ממשיך.

אשמח לשמוע עצות לפתרון 2 הבעיות.

עריכה - הצלחתי גם לנגן ל spdif דרך המדיה פלייר של ווינדוס, וכאן האודיו נשמע בסדר, בלי להקטע. עדיין אשמח לקבל עצה לגבי הבעיה ה 1.
giraffe
תומך
יש דבר כזה
הודעה פורסם: רביעי 12 ספט',12 12:14   
כעיקרון בחלונות 7
היכנס ללוח הבקרה- סאונד - בחלון הראשוני אמורים להופיע שני התקנים speakers וגם digital audio.

וודא שזהו ההתקן המועדף.. זהו.
אפשר כמובן להגדיר תדר דגימה וכו' מה שאמור לשפר את היציבות מול הEMU.

#thumbsup
הודעה פורסם: רביעי 12 ספט',12 13:13   
ציטוט:
וודא שזהו ההתקן המועדף.. זהו.

עובד... בושה, זה המקום הראשון בו הייתי אמור לחפש #sad משום מה חשבתי שלכל ההגדרות אפשר להגיע מהאייקון ב task bar)

תודה #thumbsup
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » Windows 7

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון