תפריט
שלום Anonymous ::: 2021, 07:04
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
סקסופון טנור
למחיקה (אלא אם תדורג אחרת)תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כלי נגינה - כללי
  morankash  
סקסופון טנור
הודעה פורסם: חמישי 14 ינו',10 19:49   
הי לכולם,

רציתי לשאול שאלה.

לאחרונה התחלתי לנגן בסקסופון, אחרי שנים שרציתי..
שכרתי סקסופון ל 3 חודשים, ואני רוצה לקנות.

המליצו לי על דיקסון, שהוא במחיר יחסית זול מאוד, ומבחינת ביצועים הוא סביר+,

אני די לא מבינה בזה, והייתי שמחה לחוות דעת,
גם על חברות אחרות.

תודה רבה,
מורן

מורן.
GCmusic
הי מורן
הודעה פורסם: חמישי 14 ינו',10 21:00   
מבין החנויות בתל אביב, שמעתי על גינצבורג שהם די בעינינים בכל הקשור לכלי נשיפה. חפשי והתעניני גם אצלם

http://www.giladchatsav.com
תם
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 14 ינו',10 23:28   
אני לא ממש בעניינים בזמן האחרון. אני מנגן על טנור איזה 13 שנה אבל בשנתיים האחרונות בקושי נגעתי בכלי.

אני רק יכול לחזק את ההמלצות על גינצבורג - מהסתובביות בחנות אני תמיד מתרשם שיש שם מבחר מאוד עשיר ומעניין.

נראה לי שכדאי לך לבדוק את הכלים של ימהה, אני זוכר שבזמנו חבר קנה אחד והיה מאוד מרוצה.

בהצלחה
תם
הודעה פורסם: ראשון 31 ינו',10 08:48   
הי

אולי יעניין אותך לראות את האתר שלי, אולי יהיה שם מידע שיעזור לך.

www.nitailevi.com

אני מתכנן מתישהו להוסיף מאמר כללי על קניית כלי. בכל מקרה לא משנה איזה חברה/דגם קונים, אחד הדברים הכי חשובים הם לוודא שהכלי במצב טוב. אי אפשר להמר שכלי חדש הוא במצב טוב והרבה פעמים יש בעיות בכלים חדשים. לכן כדאי שצד אובייקטיבי יבדוק את הכלי, למשל המורה שלך או נגן סקסופון טוב אחר, או מתקן כלים, וכו'. לצערי ראיתי מקרים שמישהו קנה כלי ואז בא כדי לבדוק אותו ולהפתעתו, פתאום מתגלה שיש לא מעט בעיות, בניגוד למה שנאמר לו.

בקשר לדיקסון: יש לא מעט כלים מאסיה (בעיקר טייוואן וסין, לפעמים ויטנאם, לא כולל כלים יפנים). יש שם לא מעט מפעלים ואי אפשר כל כך לדעת לפי שם החברה. החברות יכולות לשנות את המפעלים שמהם הן מזמינות את הכלים. לפעמים המקרים קיצוניים, לדוגמה אלט של חברה מסוימת הוא טוב אבל הטנור לא, או לחברה יש חלילים טובים אבל סקסופונים גרועים, וכו'. זה יכול להיות שהכלים מגיעים ממפעלים שונים.

אני ניסיתי כמה סקסופונים של דיקסון ולדעתי הם היו לא כל כך טובים, אבל כולם היו יותר ישנים, לפחות מלפני חמש שנים או יותר. יכול להיות שהם אחרים לגמרי היום. השנים האחרונות הן בדיוק הזמן שבו החברות מאסיה השתפרו מאוד. יש כלים טובים מאוד מטייוואן וכלים ממש סבירים מסין.

באתר שלי יש כמה סקסופונים למכירה גם כן.

ניתאי
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כלי נגינה - כללי

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון