תפריט
שלום Anonymous ::: 2021, 20:36
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
M-AUDIO TORQ DJ
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (50) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » דיג'יי - DJ's
  shatrix  
Act Compatible
M-AUDIO TORQ DJ
הודעה פורסם: רביעי 20 אוג',08 21:00   
טוב, הגיע הזמן להשתדרג. כולם עוברים ל DJing Live ואני אישית לא מחשבב את ABLETON. מה שכן מעניין אותי, הוא האם יש אנשים כאן שהתנסו ב Torq DJ של m-audio ?
וידאו על התוכנה למי שלא מכיר...
נראה מאוד מרשים, כמו שאומר RICHIE HAWTIN , שמתקט עם אבלטון וטרקטור די.ג'יי סטודיו, אפשר לא להתעסק בביטמיקס אלא בהרבה דברים חדשים אחרים.

המוצר שנקרא Connectiv - לינק , האם מישהו מכיר ?
המחיר שלו פחות מ 1700 ש"ח ולי נראה כמו תוכנה שיכולה להחזיק מצויין. מישהו רכש ? ראה ? עבד ?

תודה !
הודעה פורסם: שבת 23 אוג',08 13:49   
בהצלחה עם המעבר לעולם הדיגיטלי, אני מציע לך לחפש וידואים בגוגל של TORQ תראה אם הממשק נראה לך נוח, תקרא קצת את המפרט, אם הוא באמת מתאים לך, יש מספר פתרונות נוספים לTORQ אבל רק אתה תוכל לדעת מה טוב לך באמת.

אני לא עובד עם טורק אבל שמעתי מאנשים שכן עובדים איתה שהיא די סבבה, גם מבחינת עבודה שוטפת וגם יציבות בהופעות.
בהצלחה! #thumbsup
ראיתי המון
הודעה פורסם: ראשון 24 אוג',08 11:21   
באמת שראיתי המון סרטונים, חבל שלא ניתן לנסות את התוכנה לבדה . לפי מה שהבנתי מ M-AUDIO , התוכנה תעבוד רק בעת חיבור לחומרה המתאימה.
מאוד מעניין אותי האפשרות של ה SYNC האוטומטי. כי אם הוא לא עובד כמו שצריך, עדיף להישאר עם CDJ #smile
הודעה פורסם: ראשון 24 אוג',08 12:44   
יש שלוש תוכנות מובילות כיום בדיג'וי דיגיטלי באמצעות ויניל /CD -
התוכנה הנפוצה ביותר היא סראטו, שמציעה בעיקר יציבות, וחיקוי נהדר של פעולת התקלוט עם ויניל (ששולט על הקבצים הדיגיטליים).
שתי תוכנות נוספות הן טרקטור סקרץ', של נייטיב אינסטרומנטס, וטורק של אם-אודיו -
שתיהן עובדות על עקרון דומה, אבל מציעות פיצ'רים רבין נוספים שעדיין (?) לא קיימים בסראטו.
טורק מציעה אפשרות להוספה של בנק סימפולים, חיבור לאפקטים VST, ריווייר לתוכנות כמו ריזון ולייב (תוך ויתור על השליטה בוינילים, אגב)
טרקטור מציעה גם היא אפקטים, אבל לא VST, ובשדרוג נוסף גם עבודה עם ארבעה פטיפונים. יש לה כרטיס קול שהוא איכותי יותר מהמתחרות, וכולל גם ממשק מידי וארבע כניסות ויציאות סטריאופוניות.

יצא לי לעבוד עם כל התוכנות האלה בתנאים שונים, שלושתן טובות וראויות, אבל אם אתה שואל ספציפית על טורק, אלה בעיני המגרעות העיקריות שלה -
כרטיס הקול שלה, הקונקטיב, באיכות סבירה, אבל מעט פחות טובה מהמתחרות. אם אתה עובד עם ויניל וגם עם דיגיטלי, יש הפרש ווליומים בלתי סביר בין הסיגנל של הויניל ושל הדיגיטלי. כמו כן, אתה חייב למקם את הכרטיס בהישג יד, כי יש עליו שני כפתורים שמעבירים את מקור הצליל בין הויניל לבין הדיגיטלי, ואתה לא יכול להחביא את הקופסא מאחורי המיקסר ולשכוח.
בעיה נוספת של הטורק, היא ניהול מאגר השירים שקיים על המחשב - סראטו וטרקטור מציעות פתרונות שלמים יותר לעניינים האלה.

ציטוט:
מאוד מעניין אותי האפשרות של ה SYNC האוטומטי. כי אם הוא לא עובד כמו שצריך, עדיף להישאר עם CDJ

בכל מקרה עדיף לעזוב את הCDJ, כי אתה נסחב עם פחות, ושומר את כל השירים על המחשב, הוויתור על איכות הסאונד שעושים במעבר מויניל למחשב בכלל לא קיים כשעוברים מסידי למחשב - אין סיבה בעולם להסתובב עם כל החתיכות פלסטיק האלה. בהנחה שאתה יכול לשלוט על התוכנות מקומפקט דיסק רגיל עם שני דיסקי שליטה (מקודדים עם טיים קוד), אתה נסחב מגיג לגיג רק עם לפטופ, כרטיס קול ושני דיסקים. תוסיף גם הארד דיסק חיצוני אם בא לך, ועדיין אתה סוחב הרבה פחות.

לגבי סינק אוטומטי -
כאן אתה כבר הולך על פתרון מסוג אחר, ושווה לבדוק אפשרות של תוכנה +שלט מידי, בלי לסחוב בכלל דיסקים או תקליטים. גם אפשרות החיבור שלך למיקסר הופכת לפשוטה יותר.
  shatrix  
Act Compatible
רעיון מעט שונה...
הודעה פורסם: ראשון 24 אוג',08 14:41   
הרעיון שלי הוא מעט שונה. נניח שאני לא מעוניין לחבר ל TORQ שום התקן חיצוני. אני מעוניין להשתמש נטו בתוכנה שלו. את TRAKTOR לדוגמא, הכרתי בשבועות האחרונים ויצא לי "לשחק" איתה לא מעט על המחשב הביתי. לא התרשמתי יותר מדי. היא נחמדה אבל האופציה של ה SYNC לדוגמא, לא עובדת כראוי ואז זה סתם מטומטם להשתמש בתוכנה עבור משהו שאתה יכול לעשות מדוייק יותר על ה CDJ או ה VINYL .
בסרטונים שראיתי לגבי TORQ ,ראיתי שבעצם ה BEATMIX (או SYNC? ) עובדים בצורה קצת יותר חכמה.
אבל...יכול להיות שאלו היו טראקים "קלים" מדי לתוכנה ופשוטים.
איך זה עבוד מעבר לכך ? האם התוכנה באמת יכולה לבצע BEATMIX איכותי ומדוייק לכל 2 קבצים שאני אטען אליה ?
הודעה פורסם: ראשון 24 אוג',08 15:12   
גם בטורק וגם בטרקטור, כדי שהסינק יעבוד "כמו שצריך", אתה צריך להגדיר לתוכנה משהו שנקרא Beat Grids - כלומר מתי נופל הביט הראשון, ומהו הביפיאם המדויק. ברגע שתגדיר את אלה, שתיהן יעשו לך סינק מושלם (כל עוד אתה לא מנגן קטעים שהביפיאם שלהם משתנה תוך כדי, כמו קטעים ישנים שהוקלטו ללא קליק, כמו קטעים שהועברו מפטיפון שמהירות הנגינה שלו משתנה טיפטיפה כל הזמן וכן הלאה.
davix
הודעה פורסם: שני 25 אוג',08 17:01   
לא רוצה להרוס את השרשור הזה
אבל אם אתה מתכוון להשתמש בSYNC
עדיף כבר שתקנה TRAKTOR SCRATCH ותלך לתקלט עם מחשב ועכבר.

מרתיח אותי. #thumbsdown
המטרה היא טובה...
הודעה פורסם: שני 25 אוג',08 17:21   
להלן הלינק :
קישור ל Richie Hawtin's DJ Setup

זה מה שאני שואף להגיע אליו. כמו שהוא אומר, ה BEATMIX זה סתם כישור שאתה יכול לרכוש (או שאין לך קצב) אבל במקום להתעסק בו אתה יכול לעשות כל כך הרבה דברים. הוא משלב TRAKTOR בנייד אחד ו ABLETON בשני כאשר את המיקס הוא לא עושה, הוא פשוט משתמש ב SYNC.
חבל מאוד שזה מגעיל כאן מישהו - אבל אני משער שגם טקנו הגעיל אנשים לפני 30 שנה.
הודעה פורסם: שני 25 אוג',08 18:56   
ציטוט:
אבל אם אתה מתכוון להשתמש בSYNC
עדיף כבר שתקנה TRAKTOR SCRATCH ותלך לתקלט עם מחשב ועכבר.

מרתיח אותי. #thumbsdown

לא ברור לי למה אתה מתעצבן, אבל לפחות אל תפזר כאן אינפורמציה מוטעית:
טרקטור סקראץ' נועד ספציפית לעבודה עם תקליטי/דיסקי שליטה, כמו סראטו, ואז הדיג'יי הוא זה שמתאם את הביפיאם של הקטעים באמצעות הפיץ' (וגם כמובן לטרנטבליזם).

טורק ניתנת לשליטה באמצעות שלטי מידי, ובמיוחד באמצעות השלט הייעודי של התוכנה, ה-Xponent.
גם על טרקטור אפשר לשלוט באמצעות שלטי מידי שונים, אבל עדיף במקרה הזה לעבוד עם הגירסה המלאה שלה, לא ה-סקראץ'.

ואליך, שטריקס, אף תוכנה לא תעשה לך את העבודה במקומך. כדי לעשות מיקסים אוטומטיים, דרושה מידה לא מועטה של הכנה לפני הסט. רק אז תוכל באמת להתפנות לעבודה נוספת על הקטעים ו"לטשטש את הגבולות בין הדיג'יי למפיק" כפי שאוהבים להתבטא יצרני התוכנות האלה.
  shatrix  
Act Compatible
ברור
הודעה פורסם: שני 25 אוג',08 20:25   
אני לא רוצה שמישהו יעשה את העבודה בשבילי. את ההכנה ואת הכל בוודאי שאני יכין. אני כבר למדתי כרגע איך להכין הכל על ה ABLETON LIVE אבל אני מאוד רוצה לשלב גם תוכנת די.ג'יי. החוכמה היא שבמקום להתרכז ב BEATMATCHING , אפשר לשלב 2 טראקים ואפילו יותר ביחד למשך 2-3 דקות שבהם ניתן לעשות כל כך הרבה דברים מרתקים.

לפי דעתי, זה הרבה יותר מעניין וייחודי ולכן אני מחפש תוכנה שבה אתה לא צריך לדאוג רק ביטמיקס (כמו כל דיג'יי רגיל) אלא אחרי שהוא הותאם תוכל לעזוב את הכל להתנגן ולהתכז במופע לייב.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » דיג'יי - DJ's

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון