תפריט
שלום Anonymous ::: 2021, 01:58
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
לימוד עצמי של תווים לגיטרה בס
למחיקה (אלא אם תדורג אחרת)תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
  אביעדדרעי1  
נציג עסק/מוסד/שירות
לימוד עצמי של תווים לגיטרה בס
הודעה פורסם: ראשון 12 נוב',06 07:41   
אהללן חברה

אני מנגן גיטרה בס כבר תקופה ארוכה רק משמיעה ומאז ומעולם הציק לי נושא התווים שלא למדתי באופן מסודר.
רציתי לדעת אם יש איזה שהוא אתר שמלמד תווים או DVD שאפשר לקנות שמלמד תווים ומסביר את תחילת הדרך לשפה הקשה הזאת.

תודה לכולכם
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: ראשון 12 נוב',06 19:32   
1. קודם כל תוציא לך מהראש שזו "שפה קשה". זו לא "שפה" והיא לא "קשה". בסה"כ כמה עיגולים שיכולים להופיע במקומות שונים על החמשה, ויש להם תוספות שמציינות את אורך הצליל. וזהו.
2. זה מצויין שאתה רוצה ללמוד תווים. לעבוד עם נגנים שלא קוראים תווים זה כאב ראש רציני, ואני אישית כמעבד תמיד אעדיף נגן שקורא תווים על פני נגן שלא יודע לקרוא תווים. (למעשה, בדיוק לאחרונה חיפשתי בסיסט שקורא תווים. היה קצת קשה, אבל בסוף מצאתי מישהו מצויין, והעובדה שהוא קורא תווים קיצרה את משך הלמידה של החומר מ-5 חזרות לחצי חזרה...)
3. באתר Teoria תוכל ללמוד קצת מושגים בסיסיים ולדעת איך לקרוא את התווים. כמובן שהאימון האמיתי הוא לטחון שירים, כל הזמן. נסה גם לנגן יצירות קלאסיות (למשל של באך), לפעמים זה יותר מעניין מלנגן שירים, במיוחד כאשר מדובר בבס.
4. למרות האמור לעיל, אני ממליץ לא ללמוד לבד אלא לקחת מורה שיוכל להסביר לך ב-4 עיניים את כל העניין וגם לעבוד איתך בזמן אמת על הקריאה. אפילו 3-4 שיעורים יספיקו, ואח"כ תוכל להמשיך לבד.
בהצלחה #smile
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון