תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 08:33
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » שדה התעופה
  astond  
Act Compatible
שאלה לגבי יבוא מחול של גיטרות מעל 1000$
הודעה פורסם: שלישי 26 ספט',06 00:41   
במדריך הדביק של שיימוס "כל מה שרציתם לדעת על קניה בחו"ל ולא העזתם לשאול"
מופיעה השורה הבאה ונשארה סתומה וללא מענה:
" - עוד שאלה שנותרה ללא מענה : יש הטוענים כי מעל 1000$ יש לשלם 32%.
ובאתרים שחיפשתי זה לא מוזכר בצורה מפורשת. "
האם יש כעת מענה? עידכון?

http://www.act.co.il/guide/index.php?gu=shwad&ad=261

?

למכירה בבזאר
אסף
S.Supporter
הודעה פורסם: רביעי 27 ספט',06 09:54   
שלום למתלבטים #biggrin.

מה הבעיה להרים טלפון ולשאול?

התקשרתי ל-144.
"מה המספר של המכס?"
"03-512-0777"

התקשרתי למכס.
"שלום."
"שלום."
"עם מי אני מדבר בבקשה?"
"מכס."
"יש לי שאלה לגבי יבוא אישי של גיטרה ותשלומי מכס."
"זה לא פה - זה במכס-חבילות. 03-6303333"

טוב.
התקשרתי למכס-חבילות.
"שלום."
"שלום. עם מי יש לי הכבוד?"
"אהובה מהמכס."
"שלום, אהובה. מדבר אסף. יש לי שאלה לגבי יבוא אישי של גיטרה מחו"ל."
"חכה רגע אני מעבירה אותך לדוד."
(אה, דוד ... עכשיו הכל יהיה בסדר #smile ).

אם לקצר את שיחתי עם דוד - אין מכס על גיטרות, רק מע"מ, ללא קשר למחיר הגיטרה.
שאלתי את דוד האם פעם היה הבדל בין פריטים שעלו יותר מ-1000$ ופחות. הוא ענה שכן. שאלתי אותו מתי ביטלו אותו. הוא שאל אותי מתי היתה מלחמת לבנון. בהיותי פולני פתי שאלתי אותו "הראשונה או השנייה?", אבל הוא בסך הכל התכוון - מזמן, וההבדל כבר לא תקף הרבה שנים.

astond - תהנה מהגיטרה. #smile

הערה שולית: כאשר מזמינים מחברות כגון FEDEX או UPS לעתים יש *אצלם* עמלה מיוחדת אם המכשיר עולה יותר מ-1000$ או פחות מ-1000$ - את זה יש לברר על בסיס חברה.

לצורך העניין - התקשרתי לשירות לקוחות של פדאקס 1-700-700-339 ודיברתי עם מיכל (החמודה, יש לציין #wink).
מעבר למשלוח, מכס ומע"מ, משלמים בפדאקס עמלת שיחרור, שערכה 65$ מעל 1000$ ו-35$ למוצרים מתחת ל-1000$, ללא תלות בגודל או משקל.
כאשר אני אומר "מעל 1000$" אני מתכוון לערך המוצר *נטו*, ללא המשלוח.

הערה: מיכל מפדאקס אמרה לי שמכס לוקחים אך ורק על ערך המוצר, *ללא ערך המשלוח*. כדי להבטיח שלא לוקחים מכם יותר כסף ממה שצריך - כלומר לוקחים מע"מ ומכס גם על המשלוח - יש לבקש מהשולח להנפיק חשבונית נפרדת למכס וחשבונית נפרדת לכם. לא טרחתי להתקשר חזרה למכס ולשאול אבל אם למישהו יש כוח לעשות double check עם המכס זה יהיה נחמד (אני פשוט צריך לזוז לעבודה #biggrin).
  astond  
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 27 ספט',06 11:30   
אסף. אני מודה לך מאוד על שנקטת יוזמה ומצאת תשובה חד משמעית. עשיתי גם אני בדיקה חוזרת וזו אכן התשובה שקיבלתי.
אין מכס על גיטרות. ללא הבדל מחיר. גם אם שווי הגיטרה הוא מעל 1000$.
אני עדיין מחכה לריקנבייקר 4003 שלי שנמצאת כבר בארץ, אתמול עוכבה ב...מכס.. וכעת אני מחכה לתשובה ממסטופ מה קורה איתה..
ההמתנה קשה ומורטת עצבים. #cry
אני מבטיח לתת סקירה מלאה על תהליך הרכישה והיבוא וכמובן על הגיטרה בהקדם האפשרי וברגע שדברים יבואו על מקומם.
יום טוב

http://www.act.co.il/guide/index.php?gu=shwad&ad=261

?

למכירה בבזאר
Seamus
Supporter
הודעה פורסם: רביעי 27 ספט',06 12:27   
תודה רבה אסף וAstond.
השרשרת קוצצה למינימום, ועם קצת רחמנות מהטורקים, המידע החיוני יעבור גם לדורות הבאים.
המדריך הדביק עודכן.
#thumbsup
ממה שידוע לי
הודעה פורסם: רביעי 27 ספט',06 13:26   
לצערנו יש מכס (במקרה הזה מע"מ) גם על המשלוח של הגיטרה ככה שאם הגיטרה עלתה 1000 $ והמשלוח 200 $ יקחו לך מע"מ (15.5%) על 1200 $ - יש לציין שלכל זה נכנס גם תשלום שנקרא - "דמי תושב" או משהו כזה על סך של 22 שקל.

יום טוב.
אסף
S.Supporter
הודעה פורסם: רביעי 27 ספט',06 14:19   
"ממה שידוע לי" - לא רוצה לשמוע כאלה מלים.
מי\מה המקור?
זה שפעם לקחו לך מכס + מע"מ על משלוח לא אומר כלום - רק שהפקידים ו\או השולחים היו מאד לא יעילים. אגב גם לי לקחו פעם מכס + מע"מ על דמי המשלוח.
צריך להתחיל להביא מקורות מהימנים או לפחות מזוהים.
kerennitzan
Act Compatible
Re: ממה שידוע לי
הודעה פורסם: רביעי 27 ספט',06 14:53   
יפתח הסקסי :
לצערנו יש מכס (במקרה הזה מע"מ) גם על המשלוח של הגיטרה ככה שאם הגיטרה עלתה 1000 $ והמשלוח 200 $ יקחו לך מע"מ (15.5%) על 1200 $ - יש לציין שלכל זה נכנס גם תשלום שנקרא - "דמי תושב" או משהו כזה על סך של 22 שקל.

מכס זה לא מע"מ.
עד לא מזמן (לפחות לפני שנה) שילמתי 16.5% מע"מ ו 12% מכס, ולעיתים 'דמי אכסנה' ואם שולחים דרך FedEx/DHL/UPS אפשר לשלם להם 35$ "עמלת שחרור ממכס" שהם יעשו את הניירת ולא אתה.
לפי הכתוב כאן אין כעת מכס אלא רק 15.5% מע"מ
K_man
מכס רבותיי, מכס!
הודעה פורסם: רביעי 27 ספט',06 16:47   
שלום לכולם,
הלינק המצורף הוא למדריך שמצאתי באינטרנט ל"מייבא המתחיל", כשתכנסו לגיטרות לדוגמא תוכלו לראות שאכן אין מכס אלא רק מע"מ, בכל אופן, כמובן שאין סיכוי שכל המוצרים שאנחנו רוצים להביא מחו"ל (וכולנו רוצים להביא) אבל זה יכול לתת סוג של אינדיקציה.

רק בשביל להבהיר, אני לא הייתי סומך על זה, רצוי שתצרו קשר עם המכס כי רק הם יוכלו לתת לכם את התשובה האמיתית (ומהנסיון שלי גם היא לצערי לא עזרה בפעמים מסויימות).

בהצלחה..

http://62.219.95.10/y_ishi/
בנציון
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 27 ספט',06 18:22   
מכס לא מכס, לפני כחצי שנה הזמנתי מארה''ב גיטרה חשמלית, מחיר המחירון שלה היה 1600 $. (Variax 700 Red + Workbench)
But.. ! הסכום הסופי ששילמתי כולל משלוח ושאר ירקות הגיע ל 2300 דולר... דרך EZ BUY US, אם זה מעניין מישהו. על המשלוח לבד שילמתי 160$ ועל מיי Fukcing duty עוד 460$ את הלקח הכואב שלמדתי שמרתי להזמנה השניה שעשיתי. שם לא היה צ'אנס לעשות את זה בדרך הרגילה ולצאת בחיים. (Vetta 2 combo..) אני לא יכנס לפרטים פה. אבל הכיוון הוא, חברת משלוחים פרטית. לא Ups וכו'.. חשבונית מטעמם.. ושחרור עצמי מהמכס. ותאמינו או לא אבל יצאתי בזול ! ממש בזול. #smile המגבר עלה באיביי 1200 דולר. ובסופו של התהליך שילמתי 1500 פלוס מינוס.. #smile
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » שדה התעופה

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון