תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:04
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
למי יש כאן כיסא עבודה Aeron של Herman Miller?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (85) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » אקוסטיקה, סביבת עבודה
  Radioactive  
תומך
למי יש כאן כיסא עבודה Aeron של Herman Miller?
הודעה פורסם: רביעי 14 אפר',10 21:31   
בקיצור מתקשרת אלי אימא שלי, אומרת שהיא הייתה בחנות דר" גב, ישבה על הכיסא הזה ורוצה לקנות אותו ורק אותו.
אבל בגלל שהם מוכרים אותו ב6590שח ונותנים שנה אחריות, ובחו"ל הוא עולה $650-$850 ומגיע עם 12 שנות אחריות...
ובגלל שאני זה שמזמין כל מיני דברים מחו"ל, היא ביקשה שאני אבדוק לה כמה כל הסיפור הזה יעלה ביחד עם משלוח מסים וכד'.

אז אני חשבתי, אם זה יצא בערך בסביבות 4000±שח אז גם אני אקנה לי אחד. עכשיו דיברתי עם ידיד שלי, והוא אומר שהוא מאוד רוצה אחד כבר מזמן, אבל לא במחיר שדר" גב מציעים.
בשלב הזה יש כבר 3 אנשים שמעוניינים, וזה כבר מתקרב לקנייה קבוצתית. אבל אף פעם לא יצא לי לעשות הזמנות בגודל כזה, רק דברים קטנים. יש כאן מישהו שהזמין פעם רהיטים מחו"ל?

הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא
הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא

ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: רביעי 14 אפר',10 21:59   
ד"ר גב ידועים בשרלטנות המחירים שלהם, לכן אני מציע לבחון עוד מקורות לכסא הזה בארץ.
גם יד שניה

חוץ מהעיצוב הנהדר ונגישות המנוף, במה הוא שונה מדגמי צרעה ואחרים בעלי רשת דומה?
הודעה פורסם: חמישי 15 אפר',10 00:06   
היבואנים של הרמן מילר זה pitaro, אבל המחיר שלהם לא שונה בהרבה מדר" גב.
הודעה פורסם: חמישי 15 אפר',10 01:09   
אני חם על הכיסא הזה הרבה זמן, אבל רק לא מזמן יצא לי לשבת עליו, האמת?

אחד מהכיסאות היותר נוחים שיש, כשאתה משחרר את המשענת לאחור יש מעין תחושה של ריחוף מאוד ממכרת ...

הייתי קונה בשמחה אבל לא ב 6200 שדר' גב הציעו לי, גם אני עשיתי את הבירור וראיתי בזמנו את ההפרשים העצומים בין כאן לשם אבל לא הלכתי בכיוון הזה בסופו של דבר והתפשרתי על זה ואני מאוד מרוצה, אני חושב שזה הדבר הבא הכי טוב אחרי הרמן מילר ובמחיר סביר אני ממליץ לכם לנסות אותו , עדיין גם 4000ש"ח לכיסא זה לא מעט כשאתה יכול לקנות במחיר הזה עוד מיקרופון .... #biggrin
ziv_gross
נציג עסק/מוסד/שירות
הודעה פורסם: חמישי 15 אפר',10 08:51   
אמנם עוד אין לי אותו אישית אבל אנחנו מוכרים את הכסאות של החברה בחנות. במידה ואתם מעוניינים לעשות הזמנה מחו"ל בין אם אישית או קבוצתית צרו איתי קשר ואראה מה אוכל לעשות.

לקניה קבוצתית יהיה יתרון משמעותי לא יהיה רק מבחינת מחיר המוצר אלא גם בעלויות המשלוח ולפי מה שאני רואה לא יהיה קשה להגיע למספר של בין חמישה לעשרה אנשים ולעשות הזמנה.
ziv.gross@gcpro.com
www.gcpro.com
  Radioactive  
תומך
הודעה פורסם: ראשון 27 יונ',10 17:57   
תודה זיו, במידה וגם בקנייה קבוצתית המחיר בארץ עדיין יהיה מוגזם, אני יצור אתך קשר. #thumbsup

יש כאן עוד מישהו שדלוק על Aeron? זה הזמן להידלק, בואו להידלק! #biggrin
הודעה פורסם: ראשון 27 יונ',10 18:14   
כיסא כזה מלווה אותי משנת 2006. שווה כל אגורה אם אמא יושבת בכסא 10-12 שעות ביום. אין תחליף לרוח הגבית...
לדעתי, לכיסא שמחירו ההתחלתי 850 דולר, המחיר בישראל כולל המשלוח לכיסא עם התוספות הראויות עלול להיות סביב 1500 דולר פלוס מינוס מאה (כיסא, משלוח, מס, שחרור, עלויות-נסתרות-שיתגלו-תוך-כדי-התהליך) - אבל אני לא מומחה ביבוא כיסאות.
היבואנים - פיטרו אזה"ת חולון, מחיר כבר כמה שנים סביבות 6500 שקלים.
תעשה חשבון לבד.
הודעה פורסם: שני 28 יונ',10 23:03   
אז מתרגשת לה קבוצת קנייה?
Soundance Studio
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 29 יונ',10 13:47   
אם תהיה קנייה קבוצתית אני אשמח מאוד לשמוע על המחיר כי אני מחפש כסא טוב לאולפן שלי
לצערי הרב אני סובל מפריצת דיסק מה שגורם לכאבים אחרי ישיבה ממושכת על כסא לא משהו.

לאחר בדיקה בebay ראיתי את הכסא גם ב520$ שווה לבדוק אם אפשר להגיע למחירים כאלה בקנייה קבוצתית.
טכנאי סאונד ויוצר מוזיקה
  Radioactive  
תומך
הודעה פורסם: שלישי 29 יונ',10 14:07   
520$ זה כנראה יד שנייה, המחיר מתחיל בסביבות 650$ ויכול להגיע ל1200$ לדגם הכי יקר עם כל התוספות האפשריות.
לפי מה שבדקתי, המחיר לחדש (עם התוספות שכן כדאי לקחת) עומד על משהו בסביבות 850$ לפני משלוח מסים ומע"מ.

עכשיו, בעניין המסים: אם מדובר על מוצר תוצרת ארה"ב שמגיע עם Certificate Of Origin ניתן לקבל עליו פטור ממסים,
אבל אני לא יודע עם זה תקף לייבוא אישי או ייבוא מסחרי, ואם הזמנה של נגיד 5 יחידות נחשבת כייבוא אישי או מסחרי,
ואם זה תקף לכל מוצר או מוגבל רק למוצרים מסוימים... יש כאן מישהו עם ניסיון של הזמנות מארה"ב בשיטה הזאת?
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » אקוסטיקה, סביבת עבודה

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון