תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:00
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מחפש מידע על גיטרות מתוצרת SIGNATURE
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars
  צנובר  
מחפש מידע על גיטרות מתוצרת SIGNATURE
הודעה פורסם: שלישי 13 פבר',07 04:14   
שלום לכולם
יש כאן מישהו שמכיר/מחזיק/מנגן על גיטרה או בס של חברה שנקראת SIGNATURE ?
רק כדי שלא תחשבו שאני ממש טמבל - אני לא מתכוון לSignature model אלא לחברה שנקראת Signature.
בינתיים הצלחתי ללמוד שזאת חברה אמריקאית שבנתה גיטרות ובסים בשנות השמונים ונסגרה בעקבות תביעה של פנדר. ראיתי כמה בסים כאלה באיביי וקראתי על דגם ה J-Bass שלהם ביקורות מאוד טובות בהרמוני סנטרל אבל הייתי שמח אם מישהו מכאן מכיר/ניגן על דגם ה J-BASS שלהם ויוכל לתת לי חוות דעת נוספת או אם יש כאן מישהו שמחזיק אחת כזאת ויהיה מוכן לתת לי לבדוק אותה.

תודה
איל
  צנובר  
הודעה פורסם: שלישי 13 פבר',07 20:50   
יכול להיות שהייתי צריך לפרסם את זה בפורום גיטרות?
אם לאחד המנהלים נראה שהמקום בשביל השאלות שלי הוא פורום גיטרות אשמח אם יעביר את הת'רד לפורום המתאים.
astond
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 14 פבר',07 01:33   
שמע זו בעיה.. זו פירמה לא כל כך מוכרת. אני חושב שאולי פעם ניתקלתי בשם אבל קשה מאוד למצוא מידע על הפירמה הזו ברשת - בגוגל כי כל חיפוש מוביל לתוצאות של גיטרות של אומנים שונים - סיגנצ'ר מודלס..
בלינק שנתת לאיביי , זה נראה כמו ג'אז באס רגילות. לא מצאתי שום הבדל בינה לבין כל חיקוי/העתק ג'אז בס שקיים בעולם. אולי המחיר זה מה שמפתה.
רוב הביקורות בהרמוני די משבחות, אבל מי שקוטל, קוטל בגדול.. טוב הרמוני זה הרמוני. יש יתרונות ויש חסרונות.
לדעתי אם רוצים ג'אז בס טובה אז לקנות פנדר - בהתאם למחיר, יפנית, מקסיקנית וכמובן שאמריקאית זה הכי טוב והכי יקר.
אם רוצים יותר טוב מפנדר יש גם המון - סדובסקי, לייקלנד ועוד המון.
בקיצור לא מבין למה נתפסת דווקא על הסיגנייצ'ר האלה, אבל קשה להאמין שתמצא יותר מידי מידע חוץ ממה שכבר מצאת.
אני מעביר לקומת גיטרות אולי שם יש סיכוי יותר גדול שמישהו יוכל לעזור לך.

http://www.act.co.il/guide/index.php?gu=shwad&ad=261

?

למכירה בבזאר
  צנובר  
הודעה פורסם: רביעי 14 פבר',07 06:25   
קודם כל תודה על התגובה
בהחלט היה לי קשה למצוא מידע על החברה הזאת מהסיבה שאתה ציינת , בהחלט לא שם אידיאלי בשביל ליצור מותג.

למה נתפסתי? לא נתפסתי , בטח שלא לפני ששמעתי או שמתי יד על אחת כזאת ובכל זאת כמה סיבות למה כן להתעניין:
היום אני מנגן בעיקר על שני בסים , אחד מהם זה Thunderbird של גיבסון והשני BB350f של ימהא (דגם פרטלס) , ה Thunderbird מצלצלת נפלא ונוחה להפליא אבל מגושמת מאוד, יקרה לליבי (וגם לכיס) ולמרות המגוון הרחב של הסאונדים שאפשר להוציא ממנה היא לא ענקית בסלאפ ובסאונד פאנקי. והפרטלס היא פרטלס והיא גם מצלצלת מצוין אבל לא מתאימה לכל דבר.
כל אלה הובילו אותי למחשבה שכדאי לקנות עוד בס שתהיה בעיקר כדי לנגן גיגים , שאוכל להוציא ממנה את כל מגוון הסאונדים שאני צריך בגיגים מעין אלו ושלא אתבאס להוציא אותה מהבית והג'ז בס נראית לי מאוד מתאימה לתפקיד הזה.
מצד שני המחיר של פנדר ג'ז בס חדשה היום לטעמי לא מוצדק , בסך הכל ולמרות הכל אין המון תחכום או מורכבות בבניה של בס בסטייל הזה ואני לא מרגיש צורך לשלם לפנדר עבור השם ומאמצי הפרסום שלהם ולקבל כלי שהוא בסך הכל די ממוצע.
אני חושב שאין סיבה לא לקנות בס שהיא העתק של ג'ז בס כל עוד היא בנויה טוב ונותנת תוצאה טובה במחיר זול יותר וממש לא משנה לי מה כתוב על ההדסטוק.
זאת הסיבה שהתחלתי להתעניין מלכתחילה ב Signature. עוד פעם - ביקורות בהרמוני סנטרל זה יפה ונחמד אבל אני לא אקנה אחת כזאת בלי לפחות לנסות דגם כזה , לשמוע אותו ולהרגיש בידיים.
בכל אופן תודה על ההתייחסות , אם יש כאן בכל זאת מישהו שיוכל לתרום איזו שהיא פיסת מידע או שמחזיק בס כזאת , אשמח לדעת
kimchy
S.Supporter
הודעה פורסם: רביעי 14 פבר',07 07:40   
אם טרם מצאת אותו בעצמך, הנה אתר מחווה ליצרן הנ"ל.
  צנובר  
הודעה פורסם: רביעי 14 פבר',07 17:13   
באמת הזה כבר ביקרתי , תודה בכל אופן קמחי
astond
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 14 פבר',07 17:43   
באתר שקמחי קישר אין אף איזכור לבסים דמויות ג'ז באס. רק כל מיני גיטרות דוחות עם ראשים סכיניים כמו קרמר ג'קסון ושאר הזבלה סטייל שנות ה 80..
באתר באיביי האיש כותב המון. לא מצאתי איזכור לכך שהם מיוצרות בקנדה. אבל אם כן, אז אולי שווה. גוף עולה כ 250$ ועוד 200$+/- לצוואר. ועוד משלוח ומע"מ (אלא אם כן יש מישהו שיביא לך בעצמו) אז זה יצא בערך כ 3000-3500 ש"ח. לא מעט וגם לא נורא. בטח לא בשביל גיטרה מצפון אמריקה ולא מהמזרח הרחוק.
אל תשכח שצריך עוד להרכיב וזה לא סתם לסובב 4 ברגים וזהו.
גם לדעתי המחיר של פנדר הוא ממש לא מוצדק. יותר מידי פלצנות.
אם לא חשוב לך מה רשום על ההדסטוק, אז זו אופציה מעניינת.
קשה להאמין שתמצא מישהו שמחזיק כזו בארץ, אבל בהצלחה ואם תמצא אז זרוק מילה.

http://www.act.co.il/guide/index.php?gu=shwad&ad=261

?

למכירה בבזאר
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון