The Future of Sound Production: Exploring the Latest Innovations in Audio Technology
תפריט
שלום אורח ::: Tue, 23 Apr 2024, 14:53
musical act magazine AI המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine AI

CassetteAI, פלטפורמת מוזיקה מופעלת בינה מלאכותית ליצירת מוזיקה

Thursday, 26-10-23, 00:00, מקור: Reuven Mansharoff ::: ::: נושא: כלי נגינה והפקה @ 263095

עלתה לאוויר. השראה מחודשת עם AI ג׳נרטיבי - לא רק על שירה של אמנים מפורסמים, אלא גם על יצירת ז'אנר חדש לגמרי - AI Music.

CassetteAI, פלטפורמת מוזיקה מופעלת בינה מלאכותית ליצירת מוזיקה
 
״צור קצב היפ הופ מהפנט ושובה לב הזורם בצורה חלקה עם אווירה מופנמת. התחל עם מנגינה איטית ומהפנטת של פסנתר, מנוגנת בעדינות עם אקורדים מלנכוליים, מעוררת תחושה של השתקפות״ ...
זו לא הוראה ממפיק למוזיקאי, אלא הנחייה טקסטואלית לכלי חזק במיוחד שיפיק את הבקשה באותה המהירות שלקח לך לכתוב אותה.
 

נא להכיר - CassetteAI

פלטפורמת מוזיקה המופעלת באמצעות בינה מלאכותית, עומדת לשנות את האופן שבו אנחנו יוצרים ונהנים ממוזיקה לנצח.
CassetteAI היא פלטפורמה ליצירת מוזיקה המופעלת על ידי AI, המאפשרת למשתמשים ליצור מילים, שירה וקצבים המופעלים על ידי בינה מלאכותית. משתמשים יכולים לעבור את כל הדרך מרעיון לשיר שלם או אפקטים קוליים לכל מטרה או שימוש, וזאת ללא ידע טכני או מוזיקלי - פשוט כמו לתת הנחיה כדי לתאר את המחשבות שלך.
מודל הבינה המלאכותית של החברה מציג תהליך של יצירת מוזיקה מותנית כמשימת מודלים היררכית של רצף-לרצף ליצירת מוזיקה, בהשראת מחקר שנעשה על AudioLM & MusicLM של Google.
 
החברה הציבה לעצמה מטרה להפוך יצירת מוזיקה ללא תמלוגים לנגישה לכל אחד בכל מקרה ושימוש, תוך כיבוד הגבולות האתיים והחוקיים של תעשיית המוזיקה. כאן, מוזיקה נוצרת בשבילך על ידך.

CassetteAI עוזרת לך ליצור ביטים חביבים ללא מאמץ. מהיפ הופ לאלקטרוני, עם אינסוף אפשרויות להחייאת הערוצים שלך, וזאת על ידי הקלדת הנחיה של מה שאתה רוצה ליצור. היא ממזגת יצירתיות אנושית עם AI כדי להכניס עידן חדש של מוזיקה. ז'אנרים הם כבר לא מגבלה, ואפילו מצאנו כאלה הנחשבים ים-תיכוניים.
CassetteAI, פלטפורמת מוזיקה מופעלת בינה מלאכותית ליצירת מוזיקה

מתאימה היטב למוזיקאים, פודקאסטרים או יוצרי תוכן, קסטה AI מאפשרת לכל אחד להפיק בקלות אודיו באיכות גבוהה שתואמת מטרה במדויק, וזאת ללא צורך בכישורים מיוחדים.

התהליך די פשוט:  ניתן להפוך את הרעיונות שלך לקטע מוזיקלי שהופק במלואו - מכתיבת מילים ליצירת שירה עם AI ועד מיקס עם קצב שנוצר ב-AI, ולבסוף לפרסם אותו בפלטפורמות סטרימינג למוזיקה ללא חשש לפגיעה בזכויות יוצרים או שיתוף תמלוגים.

CassetteAI, פלטפורמת מוזיקה מופעלת בינה מלאכותית ליצירת מוזיקה

אתם צריכים שירה מקצועית למקצב שיצרתם?! גם כאן ניתן להפוך את הקול האישי לביצועים מלוטשים באמצעות AI. אגב, מומלץ בחום לשלב הנחיות של סגנון עם הנחיות תנועה דינמית להגעה לאפקטים בלתי צפויים. בינתיים החברה בונה פלטפורמה עבור שירה, מילים וביטים שנוצרו על ידי AI.

וכיצד אפשר להבטיח שלא מדובר בהפרות מקור?

ב-CassetteAI מכבדים זכויות יוצרים ומאמצים חדשנות. באמצעות אימון על צלילים בודדים במקום קולות או ביטים של אמנים, הכלי מייצר מוזיקה חדשה ללא בעיות של זכויות יוצרים, מה שמבטיח יצירות ייחודיות ומקוריות שהופכות את כל הפלט למנותק-מקור חיצוני או זכויות יוצרים לחלוטין.

עוד מהחברה, היא משיקה תחנת רדיו מופעלת 24/7 אשר תיצור קטעי מוזיקה מותאמים אישית על בסיס יומי, כך שמאזינים יכולים פשוט לבחור בהתאם למצב הרוח את המוזיקה  שברצונם לשמוע, ואשר נוצרה על ידי בינה מלאכותית המותאמת להעדפות הספציפיות ביותר שלהם.

מהתכונות של CassetteAI

 1. זמן אמתבאמצעות אלגוריתמים מתקדמים של למידת מכונה, קאסטה מנתחת ומבינה דפוסי מוזיקה, סגנונות ומגמות כדי ליצור מוזיקה ייחודית ואיכותית.
 2. דיוק נחייהעם ממשק קל לשימוש, המשתמשים יכולים להזין פרמטרים שונים כגון ז'אנר, מצב רוח, משך וכלי נגינה רצויים, ו-CassetteAI תיצור קטע מלא מאפס.
 3. פְּרָטִיוּתשמור את חומרים שלך חבויים בפרופיל האישי עד שתהיה מוכן לייצא או לשתף אותו עם אחרים.
 4. מוזיקה ללא תמלוגיםל-CassetteAI אין בעלות על המוזיקה שאתה יוצר, מכיוון שהפלט נוצר על ידי AI, ואינך צריך לדאוג לגבי בעיות זכויות יוצרים או שיתוף בעלות.
 5. דגם AI מותאם אישיתקסטה עובדת על מודל למידת מכונה המבוססת על דיפוזיה סמויה (LDMs) שיכולה לדמיין מוזיקה באמצעות תיאור הטקסט שאתה מספק לה.
 6. ללא מגבלותאין שום מגבלה ליצירת מוזיקה, למעט הדמיון שלך. מודל למידת המכונה של קאסטה מאומן על אלפי מכשירים ואפקטים קוליים.

  נדלקתם?! הנה הקישור

מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים במחירים הזולים ביותר, אספקה מהירה - כמו לרכוש בארץ
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: עזרה בבקשה \ רעש מהקירות
  avruch: שלום טל, קראתי את כל השרשור הזה כמה פעמים, ויש לנו מקרה דומה מאד,... לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: את מי עדיף להרים level של הערוץ או המאסטר הראשי
  ReuvenM: נכתב על זה כאן לא אחת.. שים את המסטר על 0 שים כל ערוץ על 0 וכוון את... לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: שימוש במולטי כבל לpa הראשי
  nimrod: מי אמר שהסיכוך חייב להיות גם מנחושת?..(אולי זה אכן נחושת מסוגסגת או... לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  RE: VST ARSENAL 2023-4
  mixtrim: DAW תוכנות אודיו פופולריות ומיקצועיות, המאפשרות עבודה (כמעט)... לשרשור המלא אחרון