The Future of Sound Production: Exploring the Latest Innovations in Audio Technology
תפריט
שלום אורח ::: Tue, 23 Apr 2024, 14:05
musical act magazine AI המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine AI

MiniBrute  - סינתי אנלוגי טהור ומתוחכם מ-Arturia

Sunday, 25-11-12, 00:00, מקור: ::: ::: נושא: כלי נגינה והפקה @ 94082
MiniBrute  - סינתי אנלוגי טהור ומתוחכם מ-Arturiaה-MiniBrute הינו סינתי אנלוגי חדש, המציג נתיב אות אנלוגי טהור ושלל תכונות ייחודיות, הקובעים סטנדרט חדש לכיצד סינתסייזר חומרה אמור להיות.

משלב את הידע הרב של ארטוריה בתכנון כלי נגינה מקצועיים ואת המומחיות של הגורו  Yves Usson בפיסול המודולים האנלוגיים מהסוג הטוב ביותר, MiniBrute  הוא לא ספק סינתי אנלוגי מהפכני, עם סאונד בריא וממשק משתמש פשוט להפעלה.

הנתיב האנלוגי מכיל מיקסר לפיסול צורות גל מגוונות ממחולל VCO ורעש, פילטר רב-מצב קלאסי מסוג Steiner-Parker, כמו גם חידושים אנלוגיים רבים כמו ה-Metalizer, Ultrasaw וה-Brute Factor. מציג חיבוריות ושליטת MIDI, ממשק USB (לעבודה ישירות עם מחשב), שליטת מתח (CV), כניסת אודיו לעיבוד בתוך המכשיר,  יציבות משופרת, ארפג'יו מתוחכם ועוד, הוא מרגיש בבית ליד מחשב או סינתי וינטאג' מאלה שהתחילו את העידן, ביניהם MS-20, Odyssey, Pro-One וה-Minimoog המהווים את שורשיו, בעוד הוא מוסיף אישיות וכוח עצום משלו. מתחת לכל הטובין האלה נוסף מתנד נמוכים, מה שהופך אותו לחיית אנלוג קטלנית לבסים, סולו, ארפג'יו ואפקטים.

אם לא היה מובן עד כה, המיניברוט מכיל נתיב אות 100% אנלוג, רק הארפג'יו וה-LFO הינם דיגיטליים כדי לאפשר סנכרון חיצוני, כך שניתן להפעילם לפי שעון מהמחשב, ממכונת תופים וכדומה. הוא ניתן לשליטה באמצעות מידי כך שניתן להפעילו ממקלדת רחבה יותר או מסיקוונסר חומרה, ויציאת המידי מאפשרת לו לתפקד כמקלדת שליטה על התקן נתמך.
בנוסף, הוא מכיל כניסת גייט, כך שהוא יכול לשמש כהרחבת סאונד לסינתי וינטאג' או אחר, ועם יציאה מסוג דומה הוא יכול לשלוט על סינתי עתיק או אפילו לשמש כממיר מ-CV ל-MIDI.

MiniBrute  - סינתי אנלוגי טהור ומתוחכם מ-Arturia

מחולל התדר במיניברוט (VCO טהור) מציב את נקודת ההתחלה ביצירת סאונד קלאסי ואותנטי, אך גם מודרני בצורות הגל האפשריות, וניתן למזג 4 צורות שונות, כמו גם רעש ואודיו חיצוני כדי להגיע להעשרה דמיונית. בנוסף, לכך הסאב-מתנד וכלים ייחודיים כמו ה-Metalizer וה-Ultrasaw מקנים יכולות עיצוב סאונד שאינן קיימות בשום סינתי חומרה.
MiniBrute  - סינתי אנלוגי טהור ומתוחכם מ-Arturia
ה-Ultrasaw מייצר גל שן-מסור הבנוי ממיזוג שני אותות מוסטי מופע עם גל משולש ראשי, מה שיוצר אפקט עשיר במיוחד שהאופי שלו תלוי במודולציה ובהסטות המופע. פורמט ראשון מסוגו בתחום המניב סאונד מתכתי, אידאלי לתפקידים קצביים, ומודולציה של המרכיבים פותחת נישה רעננה ומעניינת של סאונדים.
ואם מדברים על מודולציות, המיניברוט פתוח למדי. עם שתי מעטפות ADSR מלאות, האחת שולטת על הפילטר והשנייה על העוצמה, כאשר ניתן לנתב את מעטפת הפילטר לאפנון רוחב הגל המרובע והמטלייזר.

MiniBrute  - סינתי אנלוגי טהור ומתוחכם מ-Arturia הפילטר הרב-מצבי מסוג
Steiner-Parker התגלה לראשונה ב-Synthacon בשנות ה-'70, וכאן הוא עבר שיפור והרחבה בתחום התדר והרזוננס, ומלבד מצב ה-LP המוכר,  גם מציע BP, HP ומצב חריץ, מה שהופך אותו לשימושי ביותר כאשר הוא משולב עם מחוללי הגל ויכולות המודולציה הנרחבות.

ה-Brute Factor הייחודי קיבל השראתו מפאץ' ספציפי של סינתי וינטאג', כמו פידבק חודרני בין יציאה לכניסה שאומץ כאן ומניב אפקט רוויה הרמוני עשיר.

ה-arpeggiator במיניברוט מציג סדרה מלאה של תכונות, מטווח אוקטבה, דרך מצבי נגינה, טאפ טמפו, גודל צעד ועד שליטת סוו'ינג בזמן אמת. בנוסף, הוא ניתן לסנכרון ב-MIDI ומתנד ה-LFO, מה שמקנה תזמון מושלם.
2 מתנדי האפנון (LFO) כוללים אחד המוקדש לויברטו, ואילו את השני, המציע מבחר של צורות גל וגם מצב אקראי,  ניתן לנתב לכמה מודולים בו זמנית ובדו-קוטביות, מה שמקנה יכולות מודולציה מאוד נרחבות.

ה-MiniBrute  מגיע במכלול אלומיניום עמיד ביותר, כפתורים וסליידרים, כמו גם רכיבי אלקטרוניקה ומעגלים מאיכות גבוהה, עם מקלדת איכותית  25 קלידים שקולים למחצה המציעה וולוסיטי, אפטר-טאץ' מעולה הניתן לניתוב וגלגלי המודולציה המוכרים. בנוסף החבילה כוללת 10 תבניות  פאצ'ים לעזרה ראשונית.

מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים במחירים הזולים ביותר, אספקה מהירה - כמו לרכוש בארץ
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: עזרה בבקשה \ רעש מהקירות
  avruch: שלום טל, קראתי את כל השרשור הזה כמה פעמים, ויש לנו מקרה דומה מאד,... לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: את מי עדיף להרים level של הערוץ או המאסטר הראשי
  ReuvenM: נכתב על זה כאן לא אחת.. שים את המסטר על 0 שים כל ערוץ על 0 וכוון את... לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: שימוש במולטי כבל לpa הראשי
  nimrod: מי אמר שהסיכוך חייב להיות גם מנחושת?..(אולי זה אכן נחושת מסוגסגת או... לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  RE: VST ARSENAL 2023-4
  mixtrim: DAW תוכנות אודיו פופולריות ומיקצועיות, המאפשרות עבודה (כמעט)... לשרשור המלא אחרון